گروه مهندسی آرسس با هدف ارائه راهکارهای جامع در زمینه IT از سال ۱۳۸۶ کار خود را آغاز نموده و اين مجموعه همواره برای افزايش بهره‌ وری ، بهبود و استفاده مؤثر و كارآمد از منابع گوناگون مانند نيروی انسانی، ابزار، تجهيزات و اطلاعات تلاش نموده است. لذا ايجاد ساختار سازمانی مناسب، ضرورتی است كه برای نيل به بهره‌وری مطلوب مورد توجه می باشد. در اين راستا مديران اين مجموعه در سال ۱۳۹۳ تصميم به تاسيس «شركت ساران فناور آرسس» با برند تجاری «آرسس» نمودند تا با استفاده از برنامه ريزی مناسب، سازمان دهی منسجم، هدايت و رهبری كارآمد و كنترل مستمر نسبت به افزايش بهره‌وری و به تبع آن ، ارتقاء سطح كيفی و فنی خدمات اقدام نمايند. ماموریت اصلی «آرسس» ارائه خدمات IT، پیاده سازی، ارتقاء، نگهداری و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی و سایر خدمات مرتبط با سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری مطابق با آخرین متدهای روز دنیا، در قالب کارگروه های تخصصی و حرفه ای در راستای جلب رضایت مشتریان می باشد که خوشبختانه با اذعان اکثر مشتریان، این شرکت توانسته است تا حدود زیادی به این مهم دست یابد.

طرح‌نما یا لورم ایپسوم به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ

از ابتدا تا بی نهایت در کنار شما هستیم ...

پیاده‌سازی راهکارهای IT

پیاده‌سازی راهکارهای IT

هر آنچه خواهید آن کنیم...! تنها آرزویتان را به ما بگویید. ما با بهره جستن از نوین‌ترین تکنولوژی‌های برتر دنیا بهترین موجود را برایتان می‌افرینیم! کافیست به ما متصل شوید، جلب اعتمادتان با ما!

پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه

ذهن آسوده خلاق‌تر است! وقت باارزشتان را صرف کاری که تخصص ماست نکنید!!! کلیه مسئولیت نگهداری و پشتیبانی شبکه‌های سازمانی خود را به ما بسپارید و شما با خیال راحت به کسب و کارتان برسید.

مشاوره IT

مشاوره IT

مدیر IT یک سازمانید و بین چندین راهکار از دنیای بی‌نهایت IT مرددید؟! ما تجربیات مشابه همکارانتان را در اختیارتان می‌گذاریم و در انتخابتان به شما کمک می‌کنیم! تنها یک تماس با کارشناسان ما کافیست...!

تخصص و تعهد

تخصص و تعهد

معرفی آرسس

۰۴:۲۰